نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

غذای خشک گربه جوسرا نیچرکت بدون غلات وزن ۲ کیلوگرم

۸۵۰,۰۰۰ تومان
• حاوی ۲۹ % گوشت مرغ و ۱۰ % گوشت ماهی • حاوی مقادیر فراوان گوشت مرغ به عنوان منبع پروتئین • کاسنی،جعفری، شنبلیله و رازیانه جهت خوش طعم شدن غذا • دارای سبزیجات و میوه هایی نظیر بلوبری، تمشک، بابونه، نعناع، ریشه • مناسب برای گربه بالغ و همچنین بچه گربه های بالای ۶ ماه که به جیره غذایی با پروتئین بالا و بدون غلات نیاز دارند.

غذای خشک گربه جوسرا مدل Dailycat وزن 2 کیلوگرم

۸۵۰,۰۰۰ تومان
● بدون غلات و سیب زمینی ● دارای خاصیت آنتی هربال ● هضم آسان ● بدون ماهی و مشتقات آن ● حاوی مقادیر فراوان از گوشت مرغ ● حاوی گیاهان طبی (ریشه کاسنی، نعنا فلفلی، تمشک، جعفری، بابونه، شیرین بیان، دانه شنبلیله و رازیانه)
جوسرا

شرکت آلمانی جوسرا بیش از 70 سال است که در زمینه مواد غذایی سگ و گربه، تحت نظر بهترین متخصصین تغذیه با جدیدترین متد روز دنیا فعالیت دارد. و در حال حاضر یکی از معروفترین غذاهای بازار آلمان می باشد. این شرکت دارای تاریخچه تاثیرگذار و بسیار موفق از گذشته تا به امروز می باشد که در تولید غذای سوپرپریمیوم سگ و گربه، از مواد اولیه سالم و باکیفیت بالا استفاده می کند. بطوریکه ترکیبات دستکاری شده ژنتیکی، سویا، رنگ، نگهدارنده وطعم دهنده‌های مصنوعی در محصولات این شرکت وجود ندارد. غذای با کیفیت، ضامن سلامت و درخشندگی پوست و موی حیوان است. شما همواره می توانید از غذای جوسرا به عنوان غذایی باکیفیت عالی، قابلیت هضم بالا، خوش طعم و تامین کننده تمامی نیازهای غذایی حیوانتان، اعتماد نمایید.