نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

غذای خشک گرند مخصوص گربه بالغ 2 کیلوگرم

۸۵,۰۰۰ تومان
گربه‌های بالغ جهت حفظ سلامتی، تولید مثل، افزایش طول عمر، حفظ نشاط و تحرک، حفظ عملکرد سیستم ایمنی، شفافیت و درخشندگی پوست و مو، و کنترل وزن نیازمند رژیم غذایی ویژه‌ای می‌باشند. اجزای خوراک خشک گربه بالغ به نحوی انتخـاب، فرموله و فرآوری شده اند تا ضمن تامین کامل احتیاجات غذایی، احتیاجات تولید مثل، باروری و شیردهی را نیز تامین نمـاید. این محصول عاری از رنگ، مواد نگهدارنده و طعم دهنده‌های مصنوعی بوده و برای تامین احتیاجات گربه بالغ از یک سالگـی به بعد فرموله و تولید شده است.   • غنی از پری‌بیوتیک‌ها و پروبیوتیک‌ها جهت بهبود عملکرد دستگاه گوارش، کاهش ناهنجاری‌های متابولیکـی و تغذیه‌ای و بوی نامطبوع مدفوع •کنترل وزن با حفظ تعادل انرژی و پروتئین • بهبود فعالیت سیستم ایمنی با کمک روی، ویتامین E و سلنیوم آلــی • حفظ زیبایی و درخشندگی پوست و مو با کمک مس آلی، روی آلــی، اسیدهـــــای چــرب امگا-‌۳ و امگا-‌۶ • کنترل انباشتگی مو در معده (hairball) با تنظیم فیبـــرهای محلــــول و نامحلـــــول خــــوراک • استفاده از نگهدارنده‌های طبیعی جهت حفظ تازگی و کیفیت خـوراک • تراکم انرژی بالا جهت کاهش مصرف خوراک و کاهش حجم مدفوع • محصول با کیفیت و بسیار خوش خوراک ایرانی • تایید شده توسط دامپزشکان  

غذای خشک گرند مخصوص بچه گربه 2 کیلوگرم

۱۰۸,۰۰۰ تومان
[lwptoc] بچه گربه‌ها پس از تولد، از سرعت رشد بالایی برخوردار بوده و سطح فعالیت روزانه آنها رو به افزایش است. این مرحلــه از زندگــی بسیار حائز اهمیت بوده و تامین کامل احتیاجات غذایی، تقویت استخوان‌بندی، رشد ماهیچه‌ها، مفاصل و غضروف‌ها، بهبود عملکــرد سیستم گوارش و افزایش سطح سیستم ایمنی نقش مهمی در رشد، طول عمر، زیبایی، یادگیری، نشاط و سرزندگی آنها دارد. اجزای خوراک خشک بچه گربه به نحوی خلاقانه انتخاب، فرموله و فرآوری شده تا ضمن تامین کامل احتیاجات غذایی، خوش خوراکـــی، سهولت هضم، حداقل مقدار دفع و بوی مدفوع میسر گردد. این محصول عاری از رنگ، مواد نگهدارنده و طعم دهنده‌های مصنوعـی بوده و برای تامین احتیاجات بچه گربه در سنین 2 ماهگی تا 1 سالگی تولید و فرآوری شده است.

غذای خشک گرند مخصوص سگ بالغ 2 کیلوگرم

۹۰,۰۰۰ تومان
سگ ها هنگام بلوغ نیازمندی های تغذیه‌ای متفاوتی دارند. در مرحله بلوغ تامین احتیاجات غذایی روزانه بر سلامت و طول عمر حیوان بسیار موثر است. خوراک خشک سگ بالغ به نحوی فرموله شده است که تمامی احتیاجــات غذایـــی ســــگ های بالغ نژادهای کوچک، متوسط و بزرگ را با توجه به سن، میزان فعالیت و شیوه زندگی آنها تامین نماید. بیش از 30 ترکـیب مغذی در فرمولاسیون خوراک خشک سگ بالغ استفاده شده است و شکل و اندازه خوراک متناسب با سگ‌های بالغ نژادهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده است. تغذیه با خوراک خشک سگ بالغ (Adult Dog Dry Food) از 12‌ ماهگی آغاز می‌گردد.

غذای خشک گرند مخصوص توله سگ 2 کیلوگرم

۱۱۰,۰۰۰ تومان
جیره غذایی پاپی‌ها نیازمند توجه ویژه‌ای است. بخصوص زمانی که جیره آنها از شیر مادر به خوراک جامد تغییر می‌کند، سیستم هضمی-آنزیمی پاپی ها بایستی گام به گام با خوراک جامدسازگار شود. خــوراک “پاپی” برای دوره انتقــال به خوراک خشک فرمولاسیون شده است و از اینرو می تواند به صورت خیسانده (در آب یا شیر) و از هفته سوم (3 هفتگی) به بعد تغذیه شود. جیره پاپی ها از سطح متوازنی از پروتئین، چربی، فیبر، کربوهیــدرات ها، ویتامین ها و مواد معدنــی تشکیل شده است که احتیاجات غذایی پاپی ها را در نژادهای مختلف تامین خواهد نمود. هر یک از مواد مغــذی با یک هدف خاص در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است. مجموعه پروتئین های با قابلیت هضم بالا، اسیدهای آمینـه ضروری، پری بیوتیک ها، پروبیوتیک ها، ویتامین ها و مواد معدنی آلی با تاثیر بر سیستم استخوان های بدن، مفاصــل، عضلات، عملکرد دستگاه گوارش، کبد، کلیه ها و سیستم ایمنی، دستیابی به حداکثر راندمان رشد را ممکن می ســـازد. برای حصول نتایج مورد نظر بهتر است تغذیه با خوراک خشک پاپی تا 4 ماهگی و رسیدن به مرحله دوم رشد ادامه یابـد.